Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi-9kg.;negrese-1cutie;holsuruburi 5x70mm-1cutie;capse-1cutie;lac-2buc.;diluant-12buc.;lac piatra-1cutie;adaptor PE25-2buc.;reducvtie 3/4-1/2-1buc.;sarma#3mm-9kg.;folie cal.I -6kg.;teava PVC #125mm-1buc.;cot PVC #125mm -1buc.;teavaPVC #110mm (2m)-1buc.;cot PVC #110mm-3buc.;cuie 70mm-5kg;teavaPVC #110mm(1m)-1 buc.; teava PVC #110mm(0.5m)-1buc.;vopsea 3in 1-2cutii;teava PVC #110mm (6m)-1buc.;mufa PVC #110mm-1buc.;robinet trecere 3/4-1buc.;niplu 3/4-1buc.;adaptor udat-1buc.;platbanda 20mm-3 buc.;platbanda 30mm-3buc.;ipsos (sac5kg.)-1buc.;
- Număr anunț
- DA28507231
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.359 RON
- Valoare atribuită
- 1.359 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.