Atribuită Cumpărare directă

diluant nitro, necesar pt desfasurarea activitatii de marcaje rutiere de pe dom public al mun Deva, respectiv marcaj longitudinal

Număr anunț
DA28535316
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44832200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.995 RON
Valoare atribuită
1.995 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.995 RON

din 1.995 RON estimat