Atribuită Cumpărare directă

vopsea 10l kober = , vopsea ideea 2,5l si vopsea 4l, necesar pt intretinerea locurilor de joaca de pe domeniul public al mun Deva

Număr anunț
DA28534933
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat