Atribuită Cumpărare directă

PRODUCTIE SI DIFUZARE REPORTAJ INFORMATIV CU OCAZIA ZILELELOR ORASULUI SIMERIA DIN 20,21,22 AUGUST 2021. REPORTAJUL SE VA DIFUZA IN 23, 24, 28 AUGUST 2021

Număr anunț
DA28593165
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
Cod CPV
92221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat