Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE PRODUCTIA SI 3 DIFUZARI A UNUI REPORTAJ INFORMATIV DE LUNI-VINERI . Echipele noastre de stiri se pot deplasa în teren, pe raza întregului judet, pentru a realiza materiale bine documentate, reflectate apoi în Stirile Antena 3 Deva, cel mai urmarit si longeviv buletin de stiri din judetul Hunedoara. DIFUZARE REPORTAJ IN 16,17,21 AUGUST 2021 CU OCAZIA ZILELOR ORASULUI SIMERIA

Număr anunț
DA28565669
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
Cod CPV
92221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat