Atribuită Cumpărare directă

Promovarea evenimentului cultural: masa rotunda cu tema "Literatura hunedoreana in vreme de pandemie" din 12.08.2021, ora. 12,00, care se va desfasura la sediul Bibliotecii Judetene "Ovid Densusianu" Hunedoara-Deva. Evenimentul va avea o durata de aproximativ 60 de minute. Difuzarea evenimentului se va face pe postul de televiziune Antena 3 Deva precum si in mediul online. Stocarea inregistrarii se va face pe suport electronic.

Număr anunț
DA28512751
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
Cod CPV
92221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat