Atribuită Cumpărare directă

Funcții Viteze de imprimare de până la 30 de pagini pe minut Imprimare duplex automată (fata verso) Tavă mare de 250 de coli Alimentator automat de documente de 50 de coli Rețea cu fir Include toner inițial de până la 700 de pagini* (*Capacitatea aprox. este declarată conform ISO/IEC 19752.) Informații generale Tip imprimantă Monocrom Funcţii Imprimare, Copiere, Scanare, Fax Dimensiune afişaj LCD 2 linii Clasificare laser Produs laser clasa 1 (IEC60825 - 1:2014) Memorie 64MB Procesor 600MHz Tehnologie Laser Conectivitate Conectivitate Reţea cablată Interfaţă locală Hi-Speed USB 2.0 Interfaţă de reţea cablată 10Base-T/100Base-TX Conectivitate mobilă Suportat AirPrint, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Brother Print Service Plugin, Mopria Imprimare Viteză de imprimare A4, faţă-verso (Duplex) Până la 15 fețe pe minut Viteză de imprimare A4, standard Până la 30 pagini pe minut Rezoluţie 600 x 600dpi, HQ1200 (2400 x 600dpi) Emulări GDI Timp pentru ieşirea primei imprimate Mai puţin de 8.5 secunde Volum lunar recomandat Până la 2,000 pagini Scanare Rezoluţie Până la 1,200 x 1,200dpi (de pe fereastra scanerului), până la 600 x 600dpi (din ADF) până la 19,200 x 19,200dpi (interpolată) Viteză 23,6/7,5 ipm (mono/color) ADF Tip scaner CIS Copierea Rezoluţie Până la 600 x 600dpi Raport de mărire / reducere 25%-400% cu incrementare 1% Viteză de copiere A4 mono 30 copii pe minut N în 1 Da Trimiterea faxurilor Fax modem 33.6 kbps Internet Fax Da PC Fax Trimite

Număr anunț
DA28494100
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
30230000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735 RON
Valoare atribuită
735 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735 RON

din 735 RON estimat