Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie arzator cu inlocuire de automat de ardere LFL 1.333 si contactor termic arzator. Sunt incluse servicii de Interventie, constatare si inlocuire piese de schimb defecte, punere in functiune arzator si reglaj ardere.

Număr anunț
DA28608748
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.684 RON
Valoare atribuită
3.684 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.684 RON

din 3.684 RON estimat