Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU DOTARE SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA : Ranga PSI -1BUC 2. Teava refulare Miami, racord fix tip.C - 2buc 3. Pelerina ploaie pvc - 5 buc 4. Cheie hidrant tip ABC, alama, avizata - 1buc 5. Targa pliabila - 1buc 6. Trusa sanitara de prim ajutor stationara - 1buc 7. Coarda salvare 2m - 1 buc 8. Reductie B-C -1buc 9. Distribuitor B-CBC - 1buc 10. Vesta reflectorizanta - 5 buc 11. Rola furtun tip.C cu racorduri, 15bar - 10buc
- Număr anunț
- DA28659445
- Autoritate contractantă
- Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
- Cod CPV
- 35111200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.606 RON
- Valoare atribuită
- 3.606 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.