Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de spalare si curatare mochete, carpete si traverse - 3.563 mp Curatat mocheta la sediul beneficiarului cu solutii si echipamente profesionale. Ordinea operatiunilor este urmatoarea: aspirat mocheta in profunzime cu aspirator industrial; tratare pete dificile locale, cu solutie speciala, made in USA; spalare cu monodiscul cu perie special dedicata tipului de mocheta din locatie, cu solutie ce are ca destinatie speciala utilizarea in monodisc; etapa finala este spalarea cu aspirator profesional injectie-extractie, unde se executa doua operatiuni in acelasi timp: injectia - adica pulverizarea cu o solutie speciala de clatire, profesionala, ce are ca destinatie speciala utilizarea in acest tip de aparat, cu o spumare redusa; Servicii spălare suprafețe dure: gresie, granit, beton) - 2.403 mp Servicii profesionale de spalare si curatare pardoseli fine si dure, spalare mecanizata, decapare sau intretinere suprafete industriale (pavaje, beton, gresie, marmura, granit, linoleum, etc). Ordinea operatiunilor este urmatoarea: aspirat pardoseala, tratat local petele de pe suprafata de curatat (pete de ulei, grasimi, marker, etc.), cu solutii de top; spalarea mecanizata cu monodiscul cu perie special dedicata tipului de pardoseala din locatie, cu solutie ce are ca destinatie speciala utilizarea in monodisc; clatirea pardoselii; etapa finala fiind extragerea cu aspirator profesional de extractie, respectiv aspirarea reziduurilor rezultate in urma interventiei.
- Număr anunț
- DA28610084
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- ELITE CLEANING SERVICES SRL (CUI 34136466)
- Cod CPV
- 98312000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.670 RON
- Valoare atribuită
- 28.670 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.