Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatie motocultor G94 {Rectificare arbore cu cuzinet [1.00 buc. x 481.23 = 481.23], Simering 40x60x10 [1.00 buc. x 7.00 = 7.00], Simering 20x35x10 [1.00 buc. x 5.88 = 5.88], Simering 17x32x7 [1.00 Buc. x 5.88 = 5.88] Achizitia se realizeaza conform referat nr. 25333/23-08-2021 Cimitir Sineasca, Oferta nr. 25440/24-08-2021. Termen prestare serviciu: Max 2 zile de la finalizarea achizitiei in SEAP. Persoana de contact D-na. Alina STEFAN - Tel.: 0737747365 (Serviciu Achizitii) Tudor Nicusor - 0726-744402 (Administrator Cimitir Sineasca)
- Număr anunț
- DA28624239
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- MAT MAGRIT SA (CUI 8040884)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.