Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie G94 astfel: banc canelat - 1buc x 176.47 lei, bucsa canelata - 1buc x 71.43 lei, corp ambreiaj - 1buc x 235.30 lei, pasla - 4 buc x 5.89 lei, simering - 2 buc x 12.61 lei, saiba - 4 buc x 5.89 lei, set segmenti 1 set x 168.07 lei, cuzineti - 2 buc x 155.47 lei, set garnituri - 1 set x 210.09 lei, ax hexagonal - 1buc 71.43 lei, set planetare - 1 set x 714.29 lei, ulei 15 W 40 - 2 l x 21.01 lei, ulei T90- 4 litri x 21.01 lei, manopera - 1buc x 235.30 lei pentru Cimitirul Sineasca conform deviz reparatie nr 02/04.05.2021, referat nr 23457/04.08.2021.
- Număr anunț
- DA28534218
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- MAT MAGRIT SA (CUI 8040884)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.391 RON
- Valoare atribuită
- 2.391 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.