Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigenție de șantier pentru partea de arhitectură și rezistență prin diriginte de șantier atestat domeniile 2.2; 3.1; la obiectivul „MODERNIZARE ȘI DOTARE CAMIN CULTURAL ÎN LOCALITATEA BULGARUȘ, COMUNA LENAUHEIM, JUDEŢUL TIMIŞ”, vă înaintăm oferta noastră de preţ privind efectuarea
- Număr anunț
- DA28625753
- Autoritate contractantă
- COMUNA LENAUHEIM (CUI 4483692)
- Furnizor / câștigător
- ROADS-BUILDING-PROJECT S.R.L. (CUI 18688884)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.400 RON
- Valoare atribuită
- 23.400 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.