Atribuită Cumpărare directă

BATERIE BUCATARIE TEAVA SCURTA 2084D - 2BUC (71.43 RON/BUC), CARTUS BATERIE MONOCOMANDA 40 - 5BUC (5.88 RON/BUC), BATERIE BUCATARIE T.SCURTA 6884D - 2BUC (92.44 RON/BUC), TEAVA PPR.32 FIBRA COMP.PN20 - 4ML (5.88 RON/ML), TEAVA PPR.40 FIBRA COMP.PN20 - 4ML (10.93 RON/ML), COT 90 PPR.32 - 6BUC (1.26 RON/BUC), RACORD PPR.32*1E - 2BUC (13.87 RON/BUC), RACORD PPR.40*5/4E - 2BUC (37.82 RON/BUC), TEU PPR.40*32*40 - 1BUC (1.75 RON/BUC), MUFA GEBO 1 FI - 1BUC (42.02 RON/BUC), MUFA GEBO 6/4 FI - 2BUC (63.03 RON/BUC), REDUCTIE 6/4*5/4ZN (241) - 2BUC (5.04 RON/BUC), COT CUPRU 22I-I (5090) - 10BUC (2.52 RON/BUC) TEAVA CUPRU SD.22*07 - 3ML (21.85 RON/ML), CAPAC WC SANOBI ALB - 1BUC (39.50 RON/BUC), REZERVOR WC LAGUNA IZOLAT - 1BUC (113.45 RON/BUC), EMAIL IDEEA MARO ROSCAT C2.5L KOBER - 1BUC (52.10 RON/BUC), DILUANT D551 PT PRODUSE ALCHIDICE P0.9L - 1BUC (9.66 RON/BUC), SURUB LEMN 5*120 DIN 7505A PF SURUB TR - 0.2SUT (22.70 RON/SUT), SURUB LEMN 3*40 DIN 7505A FT SURUB TR - 0.4SUT (3.35 RON/SUT), SURUB LEMN 3.5*35 DIN 7505A FT SURUB TR - 0.3SUT (4.20 RON/SUT), SURUB LEMN 4*30 DIN 7505A FT SURUB TR - 0.2SUT (4.20 RON/SUT), DIBLU PLASTIC 4AS-K 12/76 016260101 25BUC/CUT - 20BUC (0.59 RON/BUC), GLISIERE SERTAR ROLA 400MM 660047 HONEST - 2BUC (5.46 RON/BUC), ROABA LIMEX 85L CU ROATA GALBENA 236052102 AA - 1BUC (210.08 RON/BUC), PLASA ANTITANTAR ALUMINIU 1.2*2.5M INTERMAS - 6BUC (46.22 RON/BUC), CANAL CABLI 75*20 PARDOSEALA MENTAVILL - 3BUC (26.89 RON/BUC), CANAL CABLU PVC CU ADEZIV 25*25 2ML - 5B

Număr anunț
DA28544139
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.275 RON
Valoare atribuită
5.275 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.275 RON

din 5.275 RON estimat