Atribuită Cumpărare directă

BURGHIU METAL 6.5 ALB HSS-G DIN338 RECTIF FAST DRILL - 3BUC (5.04 RON/BUC), BURGHIU METAL 7 ALB HSS-G DIN338 RECTIF FAST DRILL - 3BUC (5.60 RON/BUC), BURGHIU METAL 8.5 ALB HSS-G DIN338 RECTIF FAST DRILL - 3BUC (7.41 RON/BUC), SMIRGHEL 120 RED SQUARE SEDA - 2ML (2.52 RON/ML), SMIRGHEL 80 RED SQUARE SEDA - 2M (2.52 RON/M), PANZA BONFAIER METAL-METAL MAAN 0066 - 58BUC (1.26 RON/BUC), SET TAROD M6 3BUC C9006 CORONA - 2BUC (6.30 RON/BUC), SET TAROD M8 3BUC C9008 CORONA - 1BUC (8.82 RON/BUC), SET TAROD M10 3BUC C9010 CORONA - 1BUC (10.08 RON/BUC), FY 1.5 CABLU RC - 60M (0.89 RON/M), TUB FLEXIBIL NEGRU CU FIR 16MM DX15116 GS00259 - 30M (0.80 RON/BUC), BANDA IZOL TEXTIL F6515 - 1BUC (3.78 RON/BUC), DOZA OBO A8 IP54 - 2BUC (5.04 RON/BUC), CLEMA SIR 57A 12*10MMP A4007 EMOS - 1BUC (3.78 RON/BUC), INTRERUPATOR PT SIMPLU FALA IP44 105001 - 1BUC (13.45 RON/BUC), INTRERUPATOR PT DUBLU FALA IP44 105002 - 1BUC (14.29 RON/BUC), PRIZA SIMPLA ALB KAPTIKA 782111 LEGRAND - 1BUC (4.20 RON/BUC), PRIZA DUBLA ALB KAPTIKA 782113 LEGRAND - 1BUC (5.88 RON/BUC), PRIZA DUBLA ST ALBA SEDNA 3000421 - 1BUC (19.33 RON/BUC), CAPAC PT DOZA CU ARC 80 30306 - 7BUC (0.42 RON/BUC), BEC LED PHILIPS 17.5W 150W E27 6500K - 3BUC (40.34 RON/BUC), TUB FLUORESCENT SMARTLUX T8 18W/865 - 4BUC (6.72 RON/BUC), BEC LED E27 9W RECE A60 VTAC 230 -18BUC (5.04 RON/BUC), TUB FLUORESCENT SMARTLUX T8 36W/840 - 6BUC (7.98 RON/BUC), BEC LED PHILIPS 17.5 150W E27 4000K - 2BUC (40.34 RON/BUC), RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 40CM TUCAI - 5BUC (8.

Număr anunț
DA28535065
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
Furnizor / câștigător
SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878 RON
Valoare atribuită
878 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878 RON

din 878 RON estimat