Atribuită Cumpărare directă

Dozator sapun spuma Tork 1000 ml, actionare cu senzor Dozatorul cu senzor și săpun spumă alb de la Tork Material : Plastic Culoare : Alb Dimensiuni : Inaltime: 278 mm x Latime: 113 mm x Adancime: 130 mm Greutate : 0,673 kg

Număr anunț
DA28579512
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.553 RON
Valoare atribuită
3.553 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.553 RON

din 3.553 RON estimat