Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MEDICALE LA MECIURILE OFICIALE ALE ECHIPEI CSC 1599 SELIMBAR

Număr anunț
DA28520152
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV COMUNAL 1599 SELIMBAR (CUI 44374708)
Furnizor / câștigător
SAN MED SRL (CUI 18012466)
Cod CPV
85143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat