Atribuită
Cumpărare directă
PROPUNERE SI REALIZARE CONCEPT, REALIZARE PROGRAM, ASIGURARE MANAGEMENT TEHNIC SI LOGISTIC, PARTICIPARE INVITTI SPECIALI, MANAGEMENTUL OSPITALITATII PENTRU INVITATI SI MASSMEDIA, ORGANIZARE SI COORDANARE ACTIVITATI, OBTINERE LICENTE, REALIZAREA PLANULUI DE COMUNICARE, REALIZARE CONCEPT GRAFIC SI MATERIALE NECESARE, REALIZARE MATERIALE DE PROMOVARE, REALIZARE PARTENERIATE MEDIA, REALIZARE FOTOGRAFII, TRASMITERE COMUNICATE DE PRESA
- Număr anunț
- DA28649840
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA FILM SRL (CUI 15861017)
- Cod CPV
- 79953000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.