Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Unteni doreste sa achizitioneze Tabla magnetica 120x300 cm pentru scoala nr. 1 Unteni conform obiectivului de investitie ”Reabilitarea si modernizarea Scolii Gimnaziale Nr. 1 Unteni, Comuna Unteni, Judetul Botosani” finantat prin Programul National de Dezvoltare Rurala - P.N.D.R., GAL ”Valea Siretului de Sus” , contract de finantare nr. C1920072E210610701906/26.07.2018.
- Număr anunț
- DA28598314
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNTENI (CUI 3433858)
- Furnizor / câștigător
- S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
- Cod CPV
- 30192170-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.546 RON
- Valoare atribuită
- 3.546 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.