Atribuită Cumpărare directă

LACAT FINISAT GOLD 25MM (LT77060) 1/ CABLU FY 2.5 MASIV – 4.50 ml x 1.68 lei 2/ BEC LED VTAC A65 E27 17W LUMINA RECE - 2 buc x 10.08 lei 3/ DULIE BAGHELITA+CERAMICA E27 - 2 buc x 2.77 lei 1/ SAVANA T15 ALBASTRU 30ML - 5 buc x 10.08 lei 2/ SAVANA T03 GALBEN. INT 30ML - 3 buc x 10.08 lei 1/ ADZ RIMANO TEN - 2 buc x 24.37 lei 2 / TIJA FILETATA ZINCATA 1M M10 - 1 buc x 6.72 lei 3 / SURUB CAP BOMBAT 10X120 - 15 buc x 1.68 lei 4 / PIULITA HEXAGONALA DIN 934 M10 - 15 buc x 0.25 lei 5 / SAIBA ELASTICA GROWER DIN127 M10 - 15 buc x 0.08 lei 6 / BANDA ABRAZIVA G 80 - 3 ml x 2.94 lei 7 / SAVANA AMORSA REZIST. LA MUCEGAI 10L - 1 buc x 78.99 lei 8 / AMORSA ACRILICA NR.4 10L SENTOSA CU CAPAC ROSU - 1 buc x 21.85 lei 9 / ULEI PT MOTOARE DOI TIMPI STIHL 0.5L - 1 buc x 14.29 lei 10 / BURGHIU METAL HSS 10MM - 2 buc x 14.29 lei 11 / PXP 10 MIN TRANSP 16G/14ML - 1 buc x 10.92 lei 12 / TEAVA SCURGERE 6/4/50/40/+VENTIL SI SITA A770+A33 - 1 buc x 13.45 lei 13 / OSKAR PIGMENT 9 CARAMIZIU 180ML - 1 buc x 42.44 lei 14 / PENSULA 80 MANER ROSU SENTOSA - 1 buc x 9.66 lei 15 / PENSULA 100 SENTOSA MANER ROSU - 1 buc x 10.50 lei 16 / BANDA TEXTURATA DUCTCLOTH 50MMX25M - 1 buc x 23.53 lei 17 / DISC DL SMT 115X22MM P120 - 1 buc x 12.61 lei 18 / ROBINET BILA KPE 20X20 - 1 buc x 21.85 lei 19 / CILINDRU AMPRENTA 35X35 5 CHEI - 1 buc x 52.10 lei 20 / DISC TAIERE INOX 125X1.6 BOSCH - 4 buc x 3.36 lei 21 / BATERIE BUC. PIPA MEDIE Q-06 - 1 buc x 59.66 lei 1/ AMORSA ACRILICA NR.4 10L SENTOSA CU CAPAC ROSU - 2 buc x 24

Număr anunț
DA28582583
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44521210-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087 RON
Valoare atribuită
2.087 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087 RON

din 2.087 RON estimat