Atribuită
Cumpărare directă
1/ LAC PROTECTOR EXTRA 3IN1 NUC MEDIU KOBER 2.5L - 2 buc x 100.84 lei 2 / EMAIL IDEEA GRENA KOBER 0.75L - 3 buc x 19.33 lei 3 / CORDON F +P HO5W F3G1 10M - 1 buc x 26.05 lei 4 / PERIE SARMA 5 RANDURI LT 06952 - 2 buc x 6.72 lei 5 / LAMPA PORTABILA EMOS 5M 230V - 1 buc x 33.61 lei 6 / PENSULA HOBBY DEN BRAVEN 70MM - 3 buc x 7.14 lei 7 / PENSULA HOBBY DEN BRAVEN 50MM - 3 buc x 4.20 lei 8 / BEC LED A65 E27 15W LUMINA RECE - 4 buc x 9.24 lei 9 / DILUANT PT PRODUSE ALCHIDICE 0.9L - 2 buc x 9.24 lei 10 / MATURA GOSPODARIE CU MANER 1200MM VERDE - 1 buc x 32.35 lei
- Număr anunț
- DA28574529
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALESTI (CUI 4410704)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454 RON
- Valoare atribuită
- 454 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.