Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de înregistrare, transmisiune live si fotografie vor fi prestate cu ocazia ZILELOR ORASULUI SIMERIA în următoarele date: 20.08.2021, 21.08.2021, 22.08.2021. Materialul filmat se va difuza on-line pe pagina de Facebook aleasă de beneficiar.

Număr anunț
DA28581571
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
HAMILTON COLIN DAVID PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 33187291)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat