Atribuită
Cumpărare directă
Servicii pentru organizarea Congresului Medical online "Zilele Medicale ale Spitalului Clinic de Urgenta Sf. Ioan Bucuresti", editia a III a, 1 octombrie 2021 1. Cadru organizatoric: Platforma de evenimente online AGOMedia – www.evenimenteonline.agomedia.ro 2. Customizarea platformei de evenimente online pe specificatiile Congresului: acces restrictionat pe baza de username si parola exclusiv pentru cadrele medicale (medici, asistenti medicali), acomodarea a 1.000 de useri simultan, respectarea masurilor de securitate informatica, respectarea legislatiei in vigoare cu privire la datele cu caracter personal ale utilizatorilor, integrarea unei solutii de standuri virtuale cu interactivitate, pentru o experienta cat mai apropiata cu cea a unui eveniment clasic, functie de download diploma de participare, customizare grafica – 35.500 RON + TVA 3. Asistenta tehnica pe toata durata evenimentului pentru lectori si participanti – 1.200 RON + TVA 4. Inchiriere sala de evenimente si echipament tehnic profesional format din camere video, mixer, laptopuri + personal(cameramani si echipa de montaj) pentru inregistrare si editare video a prezentarilor stiintifice ale congresului sau transmisie live a prezentarilor stiintifice – 6.900 RON + TVA 5. Servicii de catering asigurate pe toata durata inregistrarilor video ale prezentarilor stiintifice sustinute de lectori – apa, cafea, sucuri naturale, patiserie, gustari – 2.000 RON + TVA 6. Suport in vederea creditarii evenimentului de catre Cole
- Număr anunț
- DA28624757
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- AGO HEALTH MEDIA S.R.L. (CUI 35996230)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.000 RON
- Valoare atribuită
- 49.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.