Atribuită
Cumpărare directă
Disc flex pt taiat D125 10x3,36=33,61 Burghiu SDS D10x210 1x8,40=8,40 Dibluri prindere vas wc 1x4,20=4,20 Colier metalic 1"1/4 2x2,52=5,04 Smirghel gr.100 2x2,10=4,20 Perie sarma 1x4,20=4,20 Gratar plasic pt trafalet 1x3,36=3,36 Olandez PPR D20-1/2 20x7,56=151,26 Teu PPR D20 30x0,84=25,21 Mufa PPR D20 30x0,42=12,61 Conector PPR D20-1/2 40x4,20=168,08 Cot PPR D20 50x0,42=21,01 Teava PPR D20 fibra 60x2,52=151,26 Dibluri D6 10buc/set 5x1,68=8,40 Colier teava PPR D20 40x0,25=10,08 Robinet tur-retur pt radiator 16x15,13=242,02 Ata teflonata Tangit 2x35,29=70,59 Cot PPR D20-1/2 20x5,04=100,84 Chit piese pt radiator aluminiu 10x16,81=168,07 Baterie lavoar apa rece 1x25,21=25,21 Panza bomfaer 4x0,84=3,36 Console radiator aluminiu 5x4,20=21,01 Banda mascare 5cm/50m 8x6,72=53,78 Niplu alama 1/2 3x2,52=7,56 Reductie alama 1/2-3/8 6x2,10=12,61
- Număr anunț
- DA28627859
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- SIMBOL RD (CUI 4393840)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315 RON
- Valoare atribuită
- 1.315 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.