Atribuită
Cumpărare directă
Anunt ptr Pacienti 1200buc x 0,1 , Fisa eval. Pacienti 100buc x 0,25 , Fisa ingrijire 0-18 luni 1000buc x 0,7 , Fisa ingrijire 2-7 ani 1000buc x 0,7, Fisa ingrijire peste 7 ani 1000buc x 0,7 , Registru consultatii 30buc x 18 , Foaie de evol. si tratament 5000buc x 0,25 , Foaie de temperatura 500buc x 0,25 , Foaie de Obs. clinica generala 4000buc x 0,7 , Chestionar covid-19 6000buc x 0,18 , Fisa UPU 500buc x 2,1
- Număr anunț
- DA28534746
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- H-PRINT SRL (CUI 5097142)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.090 RON
- Valoare atribuită
- 9.090 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.