Atribuită
Cumpărare directă
Curata si dezinfecteaza intr-o singura etapa Este compatibil cu toate tipurile de suprafete (inclusiv cauciuc sau plastic), toate suprafetele poroase si neporoase, precum si cu echipamentele medicale non-invazive Nu contine alcool; are o combinatie perfecta de saruri cuaternare de amoniu si biguanide Prezinta un spectru larg de actiune: bactericid, fungicid, micobactericid, virucid conform standardelor: EN1500, EN1276, EN1275, EN14348 (Staphylococcus Aureus, E. Coli, Pseudomonas Aeruginosa, Acinetobacter, Enterococcus Hirae, Klebsiella, Listeria, Salmonella, M. Terrae, M. Avium, M. Smegmatis, Candida, Aspergillus niger, H1N1, H5N1, HBV, HCV, Noro, Rota) Contine emolient pentru protectia pielii Nu irita si nu usuca mainile in cazul utilizarii frecvente
- Număr anunț
- DA28547355
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.580 RON
- Valoare atribuită
- 1.580 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.