Atribuită Cumpărare directă

Mesh imprimat color cu tiv si capse din material pretensionat compus dintr-o tesatura de poliester special cu orificii care sa permita utilizarea pentru aplicatii outdoor.

Număr anunț
DA28640848
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
PREMIUM CONCEPT PROIECT SRL (CUI 34149091)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat