Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare : 1. 50 BUC. BUTUC CILINDRU DIN ALAMA PENTRU USI METALICE / TERMOPAN CENTRAT LUNGIME 90 MM ( 45+ 45 ) PREVAZUT CU MINIM 3 CHEI SI SURUB DE MONTAJ, TIP FERONERIE BKS ; 2. 10 BUC. BROASCA CU TIJA CU INCHIDERE MULTIPUNCT PENTRU USI PVC 35X85, INCHIDERE IN 5 PUNCTE, CU 4 BULBI ROTUNZI, CE CULISEAZA IN BLOCATORI, LUNGIME TIJA 1.600 MM , TIP VORNE.
- Număr anunț
- DA28546196
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.060 RON
- Valoare atribuită
- 2.060 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.