Atribuită
Cumpărare directă
FILTRU AER 1 BUC 53.78 RON FILTRU COMBUSTIBIL 1 BUC 78.15 RON FILTRU ULEI 52.10 RON FILTRU POLEN CU CARBON ACTIV 61.34 RON ULEI CASTROL 5W30 50.42 RON/L X 7 L 352.94 RON CONSUMABILE 24.37 RON BEC SEMNALIZARE PWY24W 84.03 RON /BUC X 2 BUC 168.07 RON BEC PW24W 70.59 RON/BUC X 2 BUC 141.18 RON LICHID RACIRE 40.34 RON BURDUF PLANETARA STG FATA 57.98 RON
- Număr anunț
- DA28602208
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CONSTANTA (CUI 17741696)
- Furnizor / câștigător
- CARSPA SRL (CUI 24242770)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030 RON
- Valoare atribuită
- 1.030 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.