Atribuită Cumpărare directă

COLIER PVC 4.8*150 (SET) = 4 BUC COLIER PVC 3.6*150 (SET) = 7 BUC COLIER PVC 2.5*100 (SET) = 11 BUC COLIER PVC 2.5*75(SET) = 9 BUC DIBLU+HOLSURUB 8*60 = 900 BUC DIBLU+HOLSURUB 6*40 (CUTIE) = 5 BUC DIBLU+HOLSURUB 10 = 500 BUC DIBLU+HOLSURUB 8 = 1,000 BUC DIBLU+HOLSURUB 6 = 1,000 BUC SPIRAL SDS FI10*260 = 6 BUC SPIRAL SDS FI8*260 = 10 BUC SPIRAL SDS FI6*260 = 10 BUC BANDA IZOLATOARE = 54 BUC BANDA HARTIE = 10 BUC BANDA HARTIE = 34 BUC CUIE TAPITERIE = 200 BUC DISC FLEX FI125 = 40 BUC DISC METAL FI230 = 10 BUC LAVETE BBC TIVITE = 500 BUC LAVETE MICROFIBRA = 15 BUC DISC SLEFUIT = 50 BUC PERIE AUTO CU COADA = 20 BUC PERIE SARMA = 10 BUC PENSULA 40MM = 20 BUC SODA DE RUFE = 5 BUC SURUB AUTOFORANT 4.2*19 = 3,000 BUC SURUB AUTOFORANT 3.9*19 ZA = 1,000 BUC SURUB AUTOFORANT 3.9*16 = 1,200 BUC

Număr anunț
DA28514356
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.821 RON
Valoare atribuită
3.821 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.821 RON

din 3.821 RON estimat