Atribuită Cumpărare directă

Servicii de secretariat DJ

Număr anunț
DA34816159
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
TĂNASE RAREŞ-MIHAIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 49331619)
Cod CPV
79510000-2 · Servicii de secretariat telefonic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
77.120 RON
Data publicării
10.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.120 RON