Atribuită Cumpărare directă

LACAT ALAMA BASIC SERIES 970050-5buc., LANT- 21ml., CORNIER 50X5MM/6M- 1buc , DIBLU 12X100-8buc , BAGHETA POLISTIREN- 1 buc , BATERIE LAVOAR-1 buc , RACORD SCURGERE- 1 buc , SILICON- 2buc , RACORD ALIMENTARE- 2buc , TABLA NEAGRA 1MM (1000X2000)-1buc , SAIBA 10X24- 600buc , DIBLU 6X40- 200buc , CAPAC 110-1 buc , DIBLU 10X180- 20 buc , DIBLU + HOLTSURUB CAP HEXAGONAL 10 X 100MM- 100buc , TRAFALET 10CM- 2buc , SAIBA 10X30- 100 buc , SURUB AUTOFORANT TABLA- 60 buc , SURUB AUTOFILETANT 55- 200 buc , SURUB 6X40- 50 buc , CIMENT ROMCIM 40KG- 6 sac, TRAFALET PROFESIONAL MAXPROFI HARDY 25CM- 1buc , PENSULA 50- 3buc , PENSULA 60- 1 buc , THERMO UNIVERSAL CERESIT 25KG- 3sac

Număr anunț
DA28524884
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
ARCOMPANY S.R.L. (CUI 15293456)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.414 RON
Valoare atribuită
1.414 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.414 RON

din 1.414 RON estimat