Atribuită
Cumpărare directă
ADEZIV GRESIE SI FAIANTA CM11 CERESIT 25KG- 1 sac , PC 12/6M- 2buc , BURGHIU 14- 9 buc , BANDA PERFORATA- 2buc, PLASA FIBRA- 50mp, DIBLU 8X40- 50buc , SARMA- 2kg , LACAT OTEL, FINISAJ ALAMA- 6buc, DIBLU 14X70- 1095buc , PENSULA 80- 4buc , SAIBA 10- 113buc , DIBLU UX 14 X 75MM- 35buc , DIBLU DUOPOWER 14X70- 28buc , RULETA 8M- 2buc , PIULITA CUPLARE 10MM- 4buc , PIULITA CUPLARE 8MM-4 buc , SURUB TORBANT 8X80MM- 100buc , PIULITA 8- 100buc, DIBLU 14X80-500buc, RACORD 25X3/4- 4buc , SFOARA 10 X 25M- 2buc , OB 6- 2kg
- Număr anunț
- DA28524785
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- ARCOMPANY S.R.L. (CUI 15293456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.719 RON
- Valoare atribuită
- 1.719 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.