Atribuită Cumpărare directă

Bumbac 100% Dimensiuni 70/140 cm Dimensiuni 50/90 cm

Număr anunț
DA28658761
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
Furnizor / câștigător
PENTEX PROD S.R.L. (CUI 1146943)
Cod CPV
39514100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.949 RON
Valoare atribuită
3.949 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.949 RON

din 3.949 RON estimat