Atribuită Cumpărare directă

Avand in vedre ca necesrul de benzina fara plum de este de 1000 l estimat pentru 01septembrie-31 decembrie 2021 si alimentatarea autovehiculelor se va face periodic in decursul acestor lunii, OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA ofera pretul afisat la statia de carburant la data alimentari la care solicitam aplicarea unui discount de minim 1%. Aceste preturi pot varia pe parcursul derularii contractului în functie de modificarea raportului leu - euro, a accizelor, a TVA-ului, a pretului de rafinarie, a altor factori, potrivit legislatiei specifice în vigoare.

Număr anunț
DA28644581
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI 32521937)
Furnizor / câștigător
FOREST-GOSEN SRL (CUI 14647954)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040 RON
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON

din 5.040 RON estimat