Atribuită
Cumpărare directă
Lucrări de excavare la conducta de alimentare cu apă în localitatea Coca, ( în fată Şcolii Generale Coca ) ( 2 ore ). în localitatea Calineşti Oaş, pe DJ109L, nr. 2 ( 3 ore ), şi pe drumul comunal spre Lechinţa ( pe " Culme Cioră" - lângă Malanca Ioan ), ( 5 ore ), după reparaţia executată de muncitorii primăriei, se va nivela şi terenul va fi adus la starea iniţială.
- Număr anunț
- DA28627610
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
- Furnizor / câștigător
- EDIL BERCEANU SRL (CUI 22242668)
- Cod CPV
- 45232150-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.