Atribuită Cumpărare directă

clorura de sodiu 0.9% cut x 10 flac. x 250ml

Număr anunț
DA28504948
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
TIMEX - FAR SRL (CUI 28435056)
Cod CPV
33692400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.368 RON
Valoare atribuită
2.368 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.368 RON

din 2.368 RON estimat