Atribuită
Cumpărare directă
Sano geam -12buc, Domestos 750ml -10buc, Cif crema 500gr -10buc, Peak wc -12buc, Anticalcar -3buc, Faras -5buc, Lavete uscate -10set, Dettol -3buc, Sano vase 1l -3buc, Pronto spray -5buc, Cos gunoi pedala -4buc, Mop bbc 250gr -20buc, Cloramina pastile 1000gr -2buc, Lavete umede -10set, Bonux 400gr -10buc, Glade camera -5buc, Savex 10kg -1buc, Clor Ace 2l -10buc, Pronto parchet -5buc, Rivex casa 1,5l -7buc
- Număr anunț
- DA28603527
- Autoritate contractantă
- Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
- Furnizor / câștigător
- AMY SRL (CUI 1917703)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251 RON
- Valoare atribuită
- 1.251 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.