Atribuită
Cumpărare directă
Vopsea lav int Ecoweiss 24kg -6buc, Vopsea alchidica div cul -24buc, Vopsea alchidica Sentosa -12buc, Diluant 0,9l -14buc, Tavita trafalet -3buc, Trafalet 25cm -8buc, Trafalet cu tava 10cm -6buc, Pensule 80mm -8buc, Banda mascare -4buc, rezerva trafalet poliacril 10cm -20buc,Spaclu 80mm -3buc, Gletiera -3buc, Mixer SDS 18mm -1buc, Cancioc otel galvanizat -1buc
- Număr anunț
- DA28603525
- Autoritate contractantă
- Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
- Furnizor / câștigător
- AMY SRL (CUI 1917703)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.