Atribuită Cumpărare directă

lacate, robineti, vopsele , materiale de curatenie si hartie

Număr anunț
DA28592252
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Razvani (CUI 24803449)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
42130000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.248 RON
Valoare atribuită
4.248 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.248 RON

din 4.248 RON estimat