Atribuită Cumpărare directă

Componenta pachet pentru POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU conform ofertei tehnico-financiare trimisă și înregistrată la sediul instituției cu nr. 4941/31.03.2021: 1. Chirie dispozitiv monitorizare GPS, pentru 5 buc - cost chirie 5 echipamente de monitorizare prin GPS - versiunea BASIC (FMB920) cu ambele antene interne, Bluetooth si baterie de back-up interna - servicii de dezinstalare (la sediul Politie Bacau) pentru 5 echipamente proprietatea Furnizorului anterior - servicii de instalare basic (la sediul Politie Bacau) pentru 5 echipamente GPS noi. Cost: 5 buc x 5 luni x 9,80 lei + tva = 245,00 lei + tva 2. Licenta STANDARD de utilizare a platformei / Abonament Basic, pentru 18 buc - cost abonament pentru 5 luni pentru 18 vehicule - servicii de configurare a echipamentelor existente pentru 13 vehicule Cost: 18 buc x 5 luni x 22,30 lei + tva = 2007,00 lei + tva Total cost achizitie pachet: 245, 00 lei (+tva) + 2007,00 lei (+tva) = 2.252,00 lei + tva

Număr anunț
DA28518515
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
64212500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.252 RON
Valoare atribuită
2.252 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.252 RON

din 2.252 RON estimat