Atribuită
Cumpărare directă
Usa 2050*650 buc 1*350 lei,shild usa 1*80 lei,manopera montaj usa 1*150 lei,vas toaleta echipat 1*450 lei,suport hartie igienica 1*40 lei,perie spalator wc 1*16.81 lei,sistem evac reziduri menajere 1*300 lei,teava cupru 16.mm 2*68 lei,piese imbinare cupru 1*250 lei,robinet coltar 1*35 lei,manopera montaj obiecte sanitare 1*500 lei,manopera dezafectat sistem evac fonta montaj sistem evac pvc 1*2500 lei,gresie antiderapanta 4*36 lei,adeziv cm 9 2*26 lei,manopera montaj gresie 2*350 lei,cablu electric5* 2/1.5myym *4 lei,intrerupator aparent1*25 lei,pat cablu1*9 lei,corp iluminat neon 18w 1*80 lei,manopera montaj 1*200 lei
- Număr anunț
- DA28516907
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- VIVO IMPEX SRL (CUI 14531401)
- Cod CPV
- 45332000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.037 RON
- Valoare atribuită
- 6.037 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.