Atribuită
Cumpărare directă
1 419440010 Sodium bisulfite, ACS reagent, mixture of NaHSO3 and Na2S2O5, powder 419440010 1KG 1 603.0000 717.5700 603.00 717.57 ¨ 2 ALCOOL ETILIC ABSOLUT 1LT 2 49.5001 58.9051 99.00 117.81 ¨ 3 D/3841/08 Dimethylformamide, for analysis D/3841/08 500ML 1 70.8400 84.2996 70.84 84.30 ¨ 4 20001-AT0-M1000-1 Acetone G.R./1000 ml 20001-AT0-M buc 2 33.8301 40.2578 67.66 80.52 ¨ 5 S/0370/63 Sand, pure, silver S/0370/63 3KG 1 37.9899 45.2080 37.99 45.21 ¨ 6 S/6650/60 Sodium sulfate anhydrous, 99.5+%, for analysis S/6650/60 1KG 1 72.0999 85.7989 72.10 85.80 ¨ 7 P/7500/PB08 Isopropanol, for analysis P/7500/PB08 500ML 1 105.1801 125.1643 105.18 125.16 ¨ 8 D/2450/15 Diethyl ether, 99.5+%, for analysis, stabilized with BHT, meets spec. of Ph. Eur. D/2450/15 1LT 1 72.5700 86.3583 72.57 86.36 ¨ 9 206060010 Sodium hydroxide, 98.5%, for analysis, pellets 206060010 1KG 1 101.7201 121.0469 101.72 121.05 ¨ 10 156441000 3,5-Dinitrosalicylic acid, 98% 156441000 100GR 2 259.9999 309.3999 520.00 618.80 ¨ 11 222165000 Tetrahydrofuran, 99.5+%, for spectroscopy 222165000 500ML 1 327.7300 389.9987 327.73 390.00 ¨ 12 T/3000/50 Trichloroacetic acid, for analysis T/3000/50 250GR 1 90.8000 108.0520 90.80 108.05 ¨ 13 C/4080/50 Charcoal, technical, activated, acid washed C/4080/50 250GR 2 107.3999 127.8059 214.80 255.61 ¨ 14 450251000 Metaphosphoric acid, ACS reagent 450251000 100GR 1 180.0599 214.2713 180.06 214.27 ¨ 15 033337-36 Magnesium sulfate, anhydrous, 99.5% min 033337-36 500g 2 255.3901 303.9142 510.78
- Număr anunț
- DA28555339
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- INTERLAB AUSTRIA SRL (CUI 29826737)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.074 RON
- Valoare atribuită
- 3.074 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.