Atribuită Cumpărare directă

CARNETE FOI PARCURS conform ofertei trhnico-financiare trimisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE BACAU cu nr. 10974/09.08.2021 cu următoarele caracteristici: Format A4,Landscape, 100 file,Hartie OffSet,60 g/mp, Tipar 1 culoare,Fata/Verso, Coperta carton duplex personalizata Fata Coperta carton duplex Spate Inseriat conform model, Nr de inceput pt inseriere va fi 369001

Număr anunț
DA28564279
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat