Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTOCMIRE SI ELABORARE STUDIU GEOTEHNIC - INFIINTARE SISTEM INTELIGENT DE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE conform descriere conform oferta

Număr anunț
DA28621933
Autoritate contractantă
COMUNA TURNU RUIENI (CONSILIUL LOCAL TURNU RUIENI) (CUI 3227289)
Furnizor / câștigător
GTF 3D S.R.L. (CUI 29258432)
Cod CPV
71332000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.700 RON
Valoare atribuită
18.700 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.700 RON

din 18.700 RON estimat