Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si de renovare a obiectivelor apartinatoare comunei Dudestii Vechi cuprinzand repararea tencuielilor atat a celor din jurul tocurilor si pervazelor, zugraveli interioare, vopsitorie cu vopsea pe baza de acetat, conform oferta nr.25/02.08.2021.

Număr anunț
DA28571719
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Furnizor / câștigător
MAURA STAR BISNOV SRL (CUI 32530994)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.890 RON
Valoare atribuită
134.890 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.890 RON

din 134.890 RON estimat