Atribuită Cumpărare directă

Masurarea valorii de dispersie la 1 ( una ) priza de pamant -Verificarea continuitatii nulului de protectie de la tabloul electric la prizele de pamant -11buc - Verificarea nulului de protectie de la prizele monofazate - 150 buc

Număr anunț
DA28542002
Autoritate contractantă
Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
Furnizor / câștigător
JUST ELECTRO SRL (CUI 34545622)
Cod CPV
50532400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat