Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar servicii de reparație și întreținere calculatoare,servere, imprimante, copiatoare, faxuri, precum și remedierea defecțiunilor apărute în infrastructura IT

Număr anunț
DA28641930
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA SUCEAVA (CUI 37309510)
Furnizor / câștigător
CYLON COMPUTERS SRL (CUI 23240436)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat