Atribuită
Cumpărare directă
Service-ul cuprinde: identificarea si rezolvarea problemelor software si hardware semnalate de catre utilizatori instalarea de si configurarea calculatoarelor tip desktop existente identificarea si rezolvarea problemelor aparute la imprimantele din dotare incarcarea si schimbarea rolelor magnetice si tamburilor pentru cartusele din dotarea unitatii instalarea si devirusarea calculatoarelor din unitate
- Număr anunț
- DA28589510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
- Furnizor / câștigător
- I.I. HASMATUCHI-STEFAN CATALIN (CUI 30638354)
- Cod CPV
- 72267000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596 RON
- Valoare atribuită
- 1.596 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.