Atribuită Cumpărare directă

Control medical periodic la angajatii Scoala Gimnaziala NR.4 MEDIAS examen clinic general,ex.coproparazitologic,ex.coprocultra,audiograma,spirograma,Ekg,glicemie,probe echilibru,AgHBS,HCV (functie de specificul locului de munca)

Număr anunț
DA28631910
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 MEDIAS (CUI 17703714)
Furnizor / câștigător
SPIROMEDICA SRL (CUI 15578909)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.614 RON
Valoare atribuită
1.614 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.614 RON

din 1.614 RON estimat